| cipri1999 a întrebat:

Cum credeti ca imi pot creste pagina de Facebook la likeuri intr-un mod cat mai rapid? Pana acum are 2.427 de likeuri si e despre fotbal!

4 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Păi dacă vrei s-o creşti, ai nevoie de promovări de la diferite persoane dar şi de content bun, de exemplu să pui ştiri din fotbal scrise frumos, poze calumea, nu să fie content făcut la mişto şi pe fugă.

| Dobrinx a răspuns:

Doar prin promovare...Platesti ceva banii dar vei avea zilnic garantat like-uriwinking

Gasesti la sectiunea de "Promovare" mai multe detalii

| CORE55 a răspuns:

Cum se numeste pagina ta? Cumpara promovari.

| cipri1999 explică (pentru CORE55):

Ultras League Fotbal