| CojoD a întrebat:

Cum cresti in inaltime. ajutati-ma, FUNDA!

5 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

Aici e vorba de genetica.
Mai stiu o metoda medicala: Iti rup oasele si le fixeaza cu ajutorul unor tije din metal in asa fel incat ruptura sa masore cativa mm sau 1cm. Acel gol se va umple si vei fi mai inalt cu cativa cm. Da nu se merita.

| AntrenorFitness a răspuns:

In acest articol ai putea gasi informatii care sa te ajute: http://www.despreculturism.ro/culturismul-si-cresterea-in-inaltime.html
anumiti factori pot influenta pozitiv cresterea si te pot ajuta sa iti atingi potentialul maxim. Bafta!

| florynmondialul a răspuns:

Alimentatie cat mai diversificata!
practicarea unui sport: inot, baschet

| TheWalker11 a răspuns:

Pai din cate stiu baschetul, innotul si tenisul te ajuta sa cresti in inaltime.

| madalinayo123 a răspuns:

Practica un sport cum ar fi baschet te inatla foarte mult, footbal..etc:*Fundapuppy dog eyesbatting eyelashes?