| valyyy01 a întrebat:

Cum dai jos ultimele straturi de grăsime de pe abdomen?

8 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Jogging zilnic.

| Nickname1890 a răspuns:

Cine spune ca trebuie sa faci abdomene clar habar nu are despre ce vorbeste.

In principiu se duce prin cardio de intensitate mare, HIT (High intensity interval traning) dar trebuie sa pastrezi si antrenamentele de forta.

Asta este in mare, acum depinde foarte mult de la persoana la persoana. Trebuie sa stiu mai multe despre tine ca sa te pot ajuta mai bine. Da-mi un mesaj privat si discutam big grin Bafta

| RAY a răspuns:

Abdomenele nu cresc rata metabolica a corpului, insanity, tabata recomand, culturismul

| TheSpell a răspuns:

Eu am făcut abdomene din oră-n oră. Trecea o oră şi apoi făceam câte 15 minute abdomene şi apoi la fel.
O zi abdomene şi o zi alergat. La alergat începi totul treptat şi alergi cu 1 minut sau 2 mai mult decât în ziua precedentă, dar fără a depăşi limita de 30 de minute.
Încearcă asta câteva luni şi apoi vei vedea rezultatele.

| MGica a răspuns:

Prin abdomene. Incearca sa le faci fara sa te ajute cineva, iti vei solicita muschii la maxim.

| Paltinel_Ioana_1974 a răspuns:

Intra pe youtube si cauta ''The Fitness Marshall''. Sunt niste exercitii cardio minunate.

| GF_Beatrice_2000 a răspuns:

Abdomene, cat mai multe.