| RudeBoy_Denis_1911 a întrebat:

Cum definesc o grupa musculara, in special tricepsul, sa se vada cat mai bine si definit.

Răspuns Câştigător
| loorentzoo a răspuns:

Pt definirea oricarei grupe musculare nu doar a tricepsului trebuie sa faci niste exercitii ce izoleaza a cea grupa si cu greutati medii si repetari multe adica de la 15 repetari in sus

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Cu o alimentatie bogata in proteine si saraca in carbohidrati, ca sa arzi grasimea si sa mentii masa musculara ( daac pierzi si din masa musculara odata cu graismea nu faci mare lucru ).

definire = arderea grasimii care acopera muschiul

| FitMonkey a răspuns:

Nu poti definii doar tricepsii, vei da jos din grasime de pe tot corpul.