| RAY a întrebat:

Cum e cu liga campionilor ce jocurii tari sunt de jucat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bayern - Arsenal
Barcelona - PSG
http://ro.scoresway.com/? sport=soccer&page=competition&id=10
lista completa aici.

9 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Depinde ce adversari se intalnesc acolo, depinde si de tragerile la sort. De obicei duelurile tari se dau intre echipele engleze,, spaniole, italiene, germane si franceze/

| RAY explică (pentru Drimmero):

Nimeni nu a inteles intrebari ce jocurii tari se vor juca

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Din competitia asta? Eu ti-am zis cam ce dueluri vor fi tari,, in general duelurile engleze-spaniole sunt la mare cautare acolo, dar si Bayern, BvB, Juventus, PsG intra acolo si se formeaza prin trageri la sort duelurile.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Danke

| RAY explică (pentru Drimmero):

Bayern joaca cu arsenal ai vazut?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Evident... e pentru prima oara cand aceasta dubla mansa este echilibrata, mai ales ca am terminat grupa pe primul loc si tot de un adversar tare am dat. Bayern care este favorita la castigarea trofeului sau una dintre favorite. Jucam in Germania si daca suntem atenti pe defensiva si scoatem egalu' acolo, ne calificam pe Grove la retur! In 2013 si 2014 ne-au eliminat dupa ce ne batuse prima oara acasa... total nemeritat atunci, si erau mult mai puternici decat noi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Bayern - Arsenal
Barcelona - PSG
http://ro.scoresway.com/? sport=soccer&page=competition&id=10
lista completa aici.

| dulcikata17 a răspuns:

Liga campionilor e jocul league of legends are 7 divizii :bronz,silver,diamond, gold, master, challenger, am uitat unalaughing faza e ca daca ajungi la challenger dar putini ajung acolo ..joci in campionate adevarate

| Diaboliq a răspuns (pentru dulcikata17):

Platina

| Drimmero a răspuns (pentru dulcikata17):

Bwhahahahaha,, tipul se referea la Uefa Champions League, este competitie fotbalistica in care se intalnesc cele mai puternice echipe din diferite campionate europene... e doar fotbal aici!