| RAY a întrebat:

Cine credeti ca va castiga liga campionilor?

9 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Real Madrid, sunt cei mai buni.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca City nu reuseste minunea Bayern sau Real, cu conditia sa nu se intalneasca Barcelona cu Real in semifinale.

| Drimmero a răspuns (pentru MihaiNicu23):

Imi place ca le-ai inclus pe toate, dar pe Liverpool i-ai exclus total,, in conditiile in care ei i-au batut si in campionat.

Barca? E o gluma, ii bate Real in semi finala daca ii prinde.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Îi rupe Barca, tu stii macar care e clasamentul in Spania? laughing

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce relevanta are?
Champions League e una, La Liga e alta...barcelonistilor.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai ai tupeu sa ciripesti acum cand Roma a dat de pamant cu voi?

| AlexSalling a răspuns:

Barcelona

| Kerre a răspuns:

Cred ca va castiga Real Madrid, sincer chiar cred ca au o sansa.

| Krueger a răspuns:

Real cred ca o sa castige!