| Tehno21 a întrebat:

Cum e posibil ca Frank Medrano sa aiba 62 de ani si sa aiba asa fizic?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Uite-asa.

| Tehno21 explică (pentru darrio2007):

Asa dintrodata?

| darrio2007 a răspuns (pentru Tehno21):

Nu, de mai multe ori.

| Tehno21 explică (pentru darrio2007):

Nu te cred

| darrio2007 a răspuns (pentru Tehno21):

Eu da.

| Sofer a răspuns:

Are grija de el prin sala și poate ia și ceva proteine.

| aXy99 a răspuns:

Simplu: steroizi

| aXy99 a răspuns:

Https://www.instagram.com/frank_medrano/
Daca te referi la tipul asta, nu are 62 de ani. UIta-te la pielea lui, nu are cum sa aiba atat :))
Are in jur de 40.
Edit: Am cautat si am gasit o postare pe Facebook din 2018 in care spunea ca a implinit 40 de ani. Deci acum are 42. Nicidecum 62. Tu cand cauti pe google chiar nu te uiti la cine ai afisata varsta? Aveai si poza cu un tip dolofan cu barba, care era actor.

| Furnicuta000 a răspuns:

Se duce la sala, mananca sanatos si are gene bune

| Tehno21 explică (pentru Furnicuta000):

Nu face sală doar calistenice

| Furnicuta000 a răspuns:

Aa si e vegan de vreo 10 ani. Zice ca mananca foarte putine grasimi, mananca multe proteine vegetale si fibre