| Vectra1 a întrebat:

Cum este mai bine sa lucrezi? Spate-piept; biceps-triceps SAU piept-triceps; spate-biceps. As vrea sa argumentati

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Spate-piept clar NU.

Sunt 2 grupe mari... dupa ce o termini pe prima, esti rupt pentru a doua ( + ca ar insemna sa stai 2 ore la sala! ).

In rest, toate sunt ok, eu le-am incercat pe toate, prin rotatie ( sa nu se obisnuiasca organismul ).

5 răspunsuri:
| Iuliana_Andreea_1996 a răspuns:

Cel mai bine e piept -triceps, spate biceps! happy

| Petru2004 a răspuns:

Toate sunt ok dar trebuie sa stii ca trebuie sa lucrezi cu greutati mici ca sa poti trece la celalta.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Petru2004):

Serios? toate sunt ok?

esti doar un COPIL MIC care isi da si el cu parerea, nu?

| Petru2004 a răspuns (pentru Cosmin86):

Sa sti sunt antrenor de fitnes.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Petru2004):

Aha si scrii cu un singur s happy

p.s. : acum apar antrenori pe banda rulanta... dar 90 % din ei sunt mediocrii ( sau mai rau ).