| Zambaretu1 a întrebat:

Cum fac muschi pe tendonul lui ahile? Ca am vazut ca la unii nu au numai gamba mare, ci si tendonul si arata frumos structura.

3 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Tu esti complet pe langa anatomia umana. Cum dracu faci muschi la un capat de muschi (tendon)? Tendonul este capatul muchiului ce il leaga pe acesta de os, deci este o parte componenta a muschiului. Cum faci un muschi la o componenta a unui muschi? La scoala chiar nu va mai invata nimic la ora de biologie? Da-i profului una dupa ceafa ca te faci de ras cu aberatiile astea

| Cosmin86 a răspuns:

Ce amuzant esti laughing))))))))))))))))

| iuyugu a răspuns:

Alergat si mult football. FUNDA?