| Anonymus3000 a întrebat:

Cum iti dai seama daca unii adidasi sunt de sala si alti nu? care e diferenta? ca vreau sa imi iau niste adidasi de sala care sa nu alunece si vreau sa stiu cam cum arata sper ca ati inteles ce am zis dau funda

PS : Adidasi trebuie cu talpa SUBTIRE sau GROASA
PS2: Adidasi imi trebuiesc pentru la sala la fotbal si nu vreau sa alunec
PS3: Imi cer scuze daca m-am repetat

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

Adidasii pentru sala sunt de obicei fara captuseala aceea groasa de burete, dupa asta ii poti recunoaste mai usor (in sala nu e frig de regula).
Cat despre talpa, din cate am vazut eu la meciurile de fotbal in sala se prefer cei cu talpa subtire.
BAFTA!