| PussicatDolls a întrebat:

Cum poate o fata sa ajunga "fit"? De ce program fitness are nevoie ca sa isi intareasca masa musculara la abdomen si pentru a face faimoasele "6-pack"?

Multumesc.

2 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Pentru ca o fata sa ajunga asa, ai nevoie sa-ti lucrezi mainile, picioare, abdomenul, spatele.Nu doar abdomenul, pentru ca nu o sa arate prea bine sa ai abdomen, insa picioarele sa aiba celulita pe ele.Mananca sanatos, multe salate, ceai verde, apa din belsug si imbina totul cu sport de 5-6 ori pe saptamana, trebuie sa faci si zile de pauza pentru ca atunci se formeaza muschii.Cauta tutoriale pe youtube sau du-te la sala si cere ajutorul unui antrenor.Bafta!

| Hace a răspuns:

Du-te la orice sala si solicita un antrenor personal (cam scump dar merita) si te asigur ca vei arata "fit" (Asta daca il asculti)