| Leon13 a întrebat:

Cum pot antrena picioarele fara a antrena fundul?

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Aparatele de izolare. La sala ai aparat pentru flexii, altul pentru extensii, altul pentru gambe, etc.
SI iti izoleaza grupa pe care o lucrezi.

| Leon13 explică (pentru Cosmin86):

Da stiu asta numai ca perioada asta incerc sa fac antrenamentele acasa si cam tot ce am vazut aproape internet implinca si antrenarea fesierilor

| Cosmin86 a răspuns (pentru Leon13):

Antrenament acasa = balarie. Lasa prostiile si du-te la sala.

| Apokales a răspuns:

Si de ce te deranjeaza ca antrenezi fundul?

| Leon13 explică (pentru Apokales):

Mi se pare mie m-ai frumos corpul daca nu am acea parte a corpului dezvoltata.

| irezistibilul a răspuns:

Fetelor le place fundul barbatiilor, nu vad cu ce te deranjeaza thinking in plus, ai arata nasol cu fund mic si picioarele, restul corpului groase, nu crezi?