| LoopStar01 a întrebat:

Cum pot sa fac muschi si patratele?

Răspuns Câştigător
| klau95 a răspuns:

Lucrand oare cum...Pentru patratele faci abdomene a cate 4-5 serii.
I-ar pentru muschi..pai depinde daca vrei pentru toti muschii fa flotarii clasice i-ar daca vrei pe rand adica triceps, piept, umar exista tipuri de flotarii pentru fiecare in parte..cauta pe google.
Sau iti poti lua niste gantare de 2-3 kg de inceput si cauti pe net ca sunt exercitii cu zecile.

4 răspunsuri:
| naf29 a răspuns:

CARDIO + ALIMENTATIE (corespunzatoare) + ABDOMENE = SUCCES

Aici gasesti exercitii: http://antrenorpersonal.wordpress.com/2011/11/21/abdomene-acasa/

| mgtow a răspuns:

Abdominale si flotari iar cand obosesti stai cateva ore apoi revi si in cateva luni ai muschi facuti la domiciliu fara sa dai bani.

| DesireMaria a răspuns:

Poti sa faci musti si patratele la o sala de forta pentru barbati. asa am auzit ca faci muschi. sa stai mult 1-2 ani

| aLeGRo a răspuns:

Eu nu stiu eu mi-am facut singur patratele muschi tot corpu ma ocup cu sportu din cite stiu fuga te ajuta sa acumulezi muschi si fac la presa pentru a acumula patratele deci am 8 dar nu ma opresc continui tongue