| ssstef99 a întrebat:

Daca faci muschi nu mai faci patratele si daca faci patratele nu mai faci muschi?

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Le faci pe amândouă de odată.

| ssstef99 explică:

Da le fac

| Cosmin86 a răspuns (pentru ssstef99):

Faci o rola, nu mai asculta SFATURI DE LA COPII MICI.

Vezi ce spun profesionistii :
http://www.cristianmargarit.ro/2010/01/dieta/brand-contra-6-pack

CITESTE si INVATA singur, altfel o sa ramai un firav pampalau ca aia care au raspuns mai sus.

| Vlad2013 a răspuns:

Patratelele sunt muschi, muschii abdomenului. Daca te apuci de un atrenament pentru abdomen vei avea patratele, dar poti face in paralel antrenamente pentru alte grupe de muschi.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Vlad2013):

Alt copil mic PAMPALAU.

ORICINE are patratele, problema NU E SA LE FACI ci sa le faci VIZIBILE, adica sa scazi grasimea sub 10 %.

CUM SCAZI tu grasime si sa pui si muschi in acelasi timp? Asta e o dilema din anii 70, niciun PROFESIONIST nu reuseste, dar reuseste un COPIL PAMPALAU ca tine.

Cand esti MIC, FIRAV si PAMPALAU, nu mai comentezi.

| Madjymen a răspuns:

Ba da le faci ambele dar daca faci sport cu haltere, gantere, etc...

| Cosmin86 a răspuns (pentru Madjymen):

Le faci pe ambele ciclizand, daca nu stii NIMIC, nu mai comenta