| EmilTraian95 a întrebat:

Cum pot sa imi imbunatatesc tehnica la fotbal? ( controlul mingii si dribling? )

Răspuns Câştigător
| Iunix a răspuns:

Nu e prea târziu până la 30 de ani mai ai timp.

7 răspunsuri:
| Iunix a răspuns:

Exersând.

| Maryann_Maryaan_1999 a răspuns:

Du-te pe la ora 10 la teren si exerseaza si uitate pe net la skills si tutorial si o sa invetii sau invata de la altii! Funda!

| EmilTraian95 explică (pentru Iunix):

E tarziu daca am 19 ani?

| Maopiscopulesculeandra a răspuns:

Sincer sa fiu eu cred ca e putin c-am tarziu sa te duci sa faci antrenamente, dar ai putea sa rogi pe cineva de exemplu un prieten bunn la fotbal sa te ajute.
Daca tu crezi ca te-am ajutat cu ceva si aceea persoana accepta sa te ajute iti doresc succes si bafta multa!

| EmilTraian95 explică (pentru Iunix):

Oricum imi doresc maxim sa joc in liga 4.

| Maryann_Maryaan_1999 a răspuns (pentru EmilTraian95):

Pffff si eu joc acuma la juniorii Otelull la 15 ani!

| EmilTraian95 explică (pentru Maryann_Maryaan_1999):

Bafta tu ai tot timpul inainte eu am deja 19.