| RainbowNeos a întrebat:

Care e tehnica potrivita sa imprimi efect vizibil mingii de fotbal? Multumescwinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Important este locul in care lovesti mingea si mai ales forta loviturii, pentru un efect bun trebuie sutat in forta. Uite-te cu atentie la acest video, cum loveste mingea:
http://www.youtube.com/watch?v=6CKDsLa2xS0

| IndiferentXD a răspuns (pentru anonim_4396):

Mdea in Politehnica... esti unul dintre ei?

3 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Vopsesti efectu si se va vedea

| BlackManJe a răspuns:

Nu trebuie sa o atingi cu siretul, ci trebuie sa o atinci doar putin cu latol, sa o dai invartita, si ia capata efec. Incearca si ai sa vezi rezultatul. fundabig grin