| IonutVarul a întrebat:

Cum pot sa ma latesc in umeri? Funda:*! Sunt baiat am 14 ani 1.7 m inaltime si 55 kg

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Duci lipsa de atentie? De ce postezi de doua ori aceeasi intrebare? Ti-am mai spus: invata sa scrii corect, si apoi sa reflectezi asupra altor aspecte. Din cauza unora ca tine a ajuns tara asta sa fie rusinea Europei!

| Z3R0H0uR a răspuns:

Sportul e cheia in cresterea inaltimii. Majoritatea basketbalistilor de "talie" practica diferite sporturi, mai ales inotul. In acelasi timp, petrec 60-120 minute la sala si mananca destul de sanatos. happy

| davidiu a răspuns:

Pai de la inot de latesti in umeri!

| AxelAlex234 a răspuns:

Sportl e cheia, trage de fiare sau fa flotari acasa, multe!