| Mihai543215 a întrebat:

flotarile ma pot ajuta sa ma latesc in umeri?

Răspuns Câştigător
| cthulhu a răspuns:

Exercitiile pentru deltoizi, pectorali si tricepsi (ii lucrezi pe toti cu flotarile) duc catre un aspect de spate lat. Dar latirea reala a umerilor e limitata de oase.

4 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Nep, de latzit nu te latzesti decat ai oasele, poti numai sa faci niste umeri mai mari si sa dea impresia de umeri lati, deci lucreaza umeri, fluturari laterale cu ganterawinking

| Gabi3215 a răspuns:

Nup,te sfatuiesc sa faci niste handball ca sa te latesti in umeri cum am facut si eu.

| Gabi3215 a răspuns:

Nup,un exercitiu pe care-l fac eu este aruncarea mingi cu mana (handball) iti urez succeswinking

| Leonard08 a răspuns:

Da...pentru ca lucrezi si muschii aceia(care am uitat cum se numesc) big grin