| Ajutor324 a întrebat:

Am 18 ani, mai am sanse sa ma latesc in umeri?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Activ activ, dar CUM? Sau dai un sfat doar sa te afli in treaba?

Latirea in umeri se poate la ORICE VARSTA, prin :

- tractiuni cu priza larga tip pronatie ( ex. nr 1 pentru asta )
- presa militara
- presa Arnold
- antrenament pentru trapez

Aia e ordinea, e bine sa fie facute la acelasi antrenament.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Şanse sunt! deci baftă!winking

| Blamely a răspuns:

Da, dar trebuie să fi activ pentru asta.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Blamely):

Activ activ, dar CUM? Sau dai un sfat doar sa te afli in treaba?

Latirea in umeri se poate la ORICE VARSTA, prin :

- tractiuni cu priza larga tip pronatie ( ex. nr 1 pentru asta )
- presa militara
- presa Arnold
- antrenament pentru trapez

Aia e ordinea, e bine sa fie facute la acelasi antrenament.

| Alissa11 a răspuns:

Sanse ai, numai sa vrei. Trebuie sa faci mult sport pentru asta. BAFTA! :**

| timeOUT a răspuns:

Da, dar sa faci miscare, nu sa stai pe scaun la pc, corpul la barbat se dezvolta lejer pana la 25 ani, dupa trebuie sa muncesti mai mult. happy