| Puiu_Albert_2002 a întrebat:

Cum pot scoate mirosul neplăcut din ghetele de fotbal?

3 răspunsuri:
| Pabibabum09 a răspuns:

1. Spray-urile care se vând in magazinele de Încălțăminte precum Deichman;
2. Poti introduce bicarbonat de sodiu înăuntru;
3. Ii poti introduce in congelator (insa, Ferește-i de alimetele de acolo, daca vrei sa eviti o disputa inutila cu parintii tai);
4. Poti pune câteva cuburi de gheata in pantofi, iar mirosul va fi inlaturat.
Cam atate metode cunosc si folosesc.

Sper ca te-am ajutat! happy

| 8andrei a răspuns:

Le speli in masina de spalat si nu mai folosi sosete ieftine(de proasta calitate) ca de asta put. laughing

PS: Te speli si pe picioare cu apa si sapun inainte de a pune o soseta de calitate in picior.
Succes!

| AAN9 a răspuns:

Este un sprei pentru mirus pentru incaltaminte