| florinaiuliafilipspioanaazeceaemasiiulicaspio a întrebat:

Cum sa cum sa fac podul din picioare si sa ma ridic
eu nu stiu sa ma ridic dau funda!

Răspuns Câştigător
| alinae a răspuns:

Hmm.este cam greu.Ar trebuii sa iti arat, dar incerc sa iti explic in scris.Eu am un secret.Ma dau cu capul in spate tare, imi tin mainile drepte si incerc sa nu le indoi, iar cand trebuie sa pun mainile idoi putin picioarele.Eu asa reusesc.Dar poti ruga si un prieten care stie sa faca. Sper ca te'am ajutat! :*

1 răspuns:
| llMeltingyoull a răspuns:

Paii consta in exercitii...adica trebuie sa ai pe cineva langa tine care sa te ajute sa te ridici de cateva ori iar dupa mai multe incercari din astea o sa reusesti si singura big grin