| Tereny a întrebat:

Heii ma numesc Ana si as vrea sa merg la aerobic la noi la scoala. Dar eu sunt inalta, grasa si nu stiu sa stau in maini, sa fac sfoara, podul din picioare sau sa ridic piciorul. Am vrut sa vorbesc cu doamna care tine aceste ore de aerobic dar nu am vrut... Sfat?

Răspuns Câştigător
| ClaudiuIasi93 a răspuns:

Sfat : Apuca-te sa slabesti, alearga in fiecare seara 1-2 ore.
Si nu o sa mai fii grasa happy
Dar a fost putina discriminare in cazul tau.

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

Tu esti in poza? Nu pari nici inalta nici grasa. Cred ca ar trebui sa o bati la cap pana te primeste.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Nu stiu unde vezi tu ca esti grasa, dar in fine.
Trebuie sa te duci la sala respectiva si sa te antreneze cineva.