| adi_5739 a întrebat:

Cum sa fac muschi acasa nu la sala
fundita cel bai bun raspuns

6 răspunsuri:
| Eduard a răspuns:

Salut!

Iti spun simplu si la obiect. Mananca proteine multe si carbohidrati. Fa tractiuni, flotari, abdomene, genoflexiuni, fandari si cumparati niste gantere. Cumparati asta pentru inceput : http://www.pretulverde.ro/......tness.html

Multa bafta!

Depinde unde vrei sa faci muschi. Cele mai bune pentru acasa sunt abdomenele, dar daca vrei sa faci muschi apucate si repara prin casahappy

| adi_5739 explică:

Ridica greutati si sa fugi o gramada si sa mananci multa carne si puti grasimi

| lavi_3436 a răspuns:

La piciore cel mai bun mod (zic io0 e sa-ti blochezi bita pe pinioane mici si sa mergi cu ea zi de zi sa urci pante si tot asa

| HugoFrancezu a răspuns:

Apucate de un program regulat de flotari.Prima oara incepe sa faci cate flotari poti apoi la fiecare serie mai adauga 3 EX:10 flotari+3.Maxim 5 serii pe zii.altfel faci febra si e degeaba. Funda

| MeGusta23 a răspuns:

Cel mai bine e sa-mi dai mie funda! mersi(fa abdomene)