| dragonbos a întrebat:

Cum sa fac muschi,sa scap de burta si sa am un pipt de invidiat,acasa,am sac de box, gantere 2 kg,extensor,funda.un antrenament,exercitii sa le fac cate, de cate ori pe zi

Răspuns Câştigător
| MioaraParalescu a răspuns:

Se poate si acasa daca ai echipament.
Dupa parerea mea nu ai nevoie decat de 2 gantere reglabile, 1 haltera si o bara de tractiuni.
E adevarat ca nu beneficiezi si de aparate dar se pot face muschi si acasa, nu ca la sala ce-i drept dar se poate happy

15 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Acasa nu ai cum, du-te la sala

| Cosmin86 a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Ok, uita-te ce echipament are el si zi-mi ce poate face cu ala laughing

| MioaraParalescu a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu prea poate faci nimic laughing

| dZZanK a răspuns (pentru Cosmin86):

Normal ca poti sa faci si acasa. Uita-te la tipul asta: http://www.youtube.com/watch?v=c5APvEfUPPk.
T

| SerbanSnake a răspuns (pentru dZZanK):

Tipul nu s-a facut asa din catarat pe bari in parc, in spatele lui sunt multi ani de sala, nutritie si antrenament, videoclipurile pe care le face sunt pentru a motiva tineri sa mai plece din fata pc.

| Cosmin86 a răspuns (pentru dZZanK):

Bine, viseaza in continuare happy

Cand o sa te opresti din visat si o sa incepi sa CITESTI si sa te DOCUMENTEZI, atunci mai vorbim.

| Voidwithin a răspuns (pentru dZZanK):

Poti sa faci acasa daca ai mii de euro de dat pe aparatura...

| MioaraParalescu a răspuns (pentru Cosmin86):

Se poate si acasa daca ai echipament.
Dupa parerea mea nu ai nevoie decat de 2 gantere reglabile, 1 haltera si o bara de tractiuni.
E adevarat ca nu beneficiezi si de aparate dar se pot face muschi si acasa, nu ca la sala ce-i drept dar se poate happy

Răspuns utilizator avertizat
| SerbanSnake a răspuns:

Prin cardio: alergari normale sau mai ales scari foarte bune pentru ars grasimea si desigur pentru o forma de invidiat nu ar strica sa te apuci de sala, multa bafta!

| dragonbos explică (pentru SerbanSnake):

Sal,nu prea cred la sala sunt la scoala si nu prea am timp

| dragonbos explică (pentru SerbanSnake):

Http://www.tpu.ro/utilizator/fshj tu ce faci acasa, zi-mi si mie, sa fac flotari in afara de alergari, cum sa execut antrenamentele ceva culturism cum sa dau jos kilograme.

| SerbanSnake a răspuns (pentru dragonbos):

Vezi tu, trebuie sa iti faci ceva timp de sala cat despre mine nu fac nimic acasa urmez 5 zile de antrenamente la sala pauza doar in weekend, ai nevoie de aparatura, daca vrei sa faci acasa ma tem ca nu am cu ce sa te ajut.

| V1ADUTZ a răspuns:

Iti zic cum fac si da progrese:faci flotari dimineata cand te scoli, faci pana nu mai poti, trebuie sa te fortezi la maxim; abdomene la fel; tractiuni la fel.Eu nu am ce ai tu, sac de box, gantere etc.Fac exercitiile astea si dau roade.Trebuie sa la faci pe un timp mai indelungat.

| hibrid112 a răspuns (pentru V1ADUTZ):

E o idiotenie sa te fortezi pana nu mai poti faci atat cat poti!

| V1ADUTZ a răspuns (pentru hibrid112):

Dupa tine presupun ca asa este.Dar multi mi-au spus ca asa e foarte bine.