| mihai99_2475 a întrebat:

ce exercitii (pentru acasa) imi recomandati ca sa scap de burta? Multumesc

Răspuns Câştigător
| FlorinacioSteaua a răspuns:

Cele mai simple sunt abdomenele.Incearca sa faci in fiacare zi din ce in ce mai multe de ex: incepe cu 100.Nu fa 100 din prima ca nu vei reusi fa seri de cate 25 de ex.Eu fac 1000 pe zi!

3 răspunsuri:
| AlexSM86 a răspuns:

Abdomene, da sa ridici si genunchii odata cu pieptul

| Deiya a răspuns:

Multe abdomene.big grin Si sa nu mai mananci dupa ora 19!

| bibliotecar a răspuns:

Foarte multe exercitii abdominale, masaj si regim alimentar, pana ajungi la forma dorita. Dupa aceea faci mai putine, doar pentru intretinere.Succes!