| CatalinCataCatalin a întrebat:

Cum sa fac sa il intrec pe un coleg de al meu la sport el e pe locul 1 din clasa iar eu pe 2 si reuseste tot ce pot eu un singur lucru nu a reusit si eu tot un singur lucru si nu stiu cum sa fac de ex:cand sar la trambulina am facut in toate felurile prin sarituri si el la fel si acum am ramas fara scheme amandoi

2 răspunsuri:
| monibarbi10 a răspuns:

Fa exerciti acasa si uita-te pe net sigur gasesti ceva daca tot lucrezi sigur o sa il intreci.BAFTA multa.

| Sophie90 a răspuns:

Poi cauta si tu "scheme" noi pe google si incearca sa le faci.(vezi sa nu te accidentezi big grinbig grin)