| lautarul a întrebat:

Cum sa ma ingras?
am 1.74si 55kg vreau sa ma ingrs.Ma gandeam sa iau proteine creatine ceva nu stiu.Astept raspunsuri.

3 răspunsuri:
| JokerV a răspuns:

Omule mai uimit, creatina nu E PT A LUA IN GREUTATE! E un supliment si iti mareste rezistenta, da daca tu esti asa credul si auzi de la toti desteptii ca creatina te ingrase...

| ilegalnonstop a răspuns:

Deci ma uimeste Romania rau de tot. bai culturistule toti vor sa slabeasca(unii pentru a da bine la femei, iar alti pentru a fi pur si simplu sanatosi) si tu vrei sa fi gras luand Creatina, deci Creatina nu grasimi, cand creatina e un supliment care scade tensiunea din muchii supraantrenati astfel marind rezistenta la efort). Deci asta e ceva...

| HipHop4Life a răspuns:

Iti recomand sa citesti cu atentie de aici: http://www.sfatulmedicului.ro/arhiva_medicala/pastile-de-ingrasat

Bafta!