| TheBoyTheCool24 a întrebat:

Cum sa ma mentin pe degetele de la picioare cand fac flotari? Imi tot aluneca cand ma las in jos, am incercat si pe parchet si pe covor.

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Probabil aluneca pentru ca unghiul dintre gamba si **** piciorului e prea mic, adica **** e prea deschisa, si face unghi mic sa-i cu suportul, covor sau parchet, incearca sa tii degetele picioarelor cit mai catre corp indoind **** piciorului, adica **** piciorului sa fie la cel mult 90 de grade fata de gamba, si atunci nu vei mai aluneca.