| anonim_4396 a întrebat:

Am antebratele cam subtiri si degetele la fel. Am 14 ani, si sunt baiat. Si unele fete au antebratele mai groase ca mine! Vreau sa mi-i le ingors cumva, dar fara sa fac sala. Cu flotari am incercat, dar nu prea cred ca functioneaza. Si mai am o intrebare cum sa fac sa-mi creasca parul mai repede pe mana ( duc lipsa si de acela, chiar daca pe picioare sunt plin). Funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Flotari = piept si putin triceps

Daca vrei sa-ti maresti antebratele, nu e LOGIC sa le antrenezi? DE CE antrenezi alte grupe?

3 răspunsuri:
| nouatigaraelectronica a răspuns:

In primul rand, majoritatea persoanelor de 14 ani s-au confruntat cu diferite probleme si intrebari legate de persoana lor happy Flotarile sunt recomandate dar rezultatul o sa se vada peste cateva luni. In legatura cu parul ai rabdare ca o sa creasca in curand. Nu intra in panica pentru ca totul este normal, tu esti un baiat normal.

| Cosmin86 a răspuns (pentru nouatigaraelectronica):

Serios? flotarile sunt "recomandate" pentru antebrate?

| MrBinGO a răspuns (pentru nouatigaraelectronica):

Din cate am citit am vazut ca flotarile lucreaza 70% piept 15% triceps si 15% deltoit(nu stiu sigur cum se numeste).
Dar nimic de antebrat.