| PlayFreestyleFun a întrebat:

Cum sa reusesc sa fac 2 tractiuni in 2 saptamani, fiindca nu ma descurc deloc la ele.
P.S: imi trebuie pentru admiterea la liceul militar

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

2 tractiuni? Sper ca glumesti.Se fac de obicei, lejer, cu minim de antrenament, 10-20 pe zi.Si tu vrei 2 tractiuni in 2 saptamani? Nici nu se uita aia la tine cu asa ceva.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu poti sa faci 2 tractiuni? :o
baga niste flotari, dezvolta putin masa musculara, ce naiba 2... roaga-ti profesorul de sport sa te ajute, dar sfatul meu este sa nu te duci la liceul militar daca nu poti sa faci 2 tractiuni

| XRaXD a răspuns:

Sa te antrenezi asa poti face alta metoda nu este. Intai incearca cu ajutorul unui prieten sa te tina de picioare.

| Beldean_Gabriel_1997 a răspuns:

E o gluma cumva? laughing) La proba sportiva trebuie sa faci doua tractiuni? laughing Nu stiu ce sa zic. Darna, daca vrei sa reusesti fa in fiecare seara incalzirea cum faceai la sport si fa cate flotari poti in fiecare seara dar numai dupa o incalzire buna si dupa catava zile o sa poti face si 2 tractiuni(cel putin). Succes laughing

| Cosmin86 a răspuns (pentru Beldean_Gabriel_1997):

Ce treaba au flotarile cu tractiunile? Se lucreaza muschi COMPLET DIFERITI.