| FuckingContra a întrebat:

Cum sa slabesc la picioare? Niste exercitii care pot fi facute acasa

3 răspunsuri:
| Anddreee a răspuns:

Nu poti slabi intr-o singura parte a corpului, ci slabesti de pe intreg corpul. Exercitiile cardio sunt cele mai bune pentru slabit, cauta pe youtube "cardio exercises", sunt o gramada, alegi care-ti place mai mult sau alegi mai multe si le alternezi, intr-o zi unul, intr-o zi altul. Ai grija si la alimentatie.

Bafta!

| RAY a răspuns:

Insanity

| CatalinahoneyX a răspuns:

Hm. Cu exercitii pentru picioare nu pot sa iti garantez ca vei slabi. Am avut si eu aceeiasi problema... Si m-am apucat si eu asa dar am ajuns ca masa musculara lapicioare sa imi creasca si sa am picioarele mai grase. crying Alergatul e cel mai potrivit