| GulDan a întrebat:

Cum slabesc la picioare si burta? ziceti-mi niste exercitii la sala ori acasa..pt fete nu pentru baieti.

3 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Nu slabesti unde vrei tu. am zis-o si o mai zic ca deh...search e prea greu pentru unii. corpul slabeste in totalitate, sau deloc. este o lege anatomica veche ca lumea ca din cauza alpha-2 receptorilor burta o pui prima si o dai jos ultima si ca stratul adipos se arde de pe toate zonele corpului, nu doar unde vrei tu. si pentru a arde grasimea trebuie sa faci macar 20 de minute de cardio macar de 3 ori pe saptamana. cardio = alergat, inot, sarit coarda, HIIT, bicicleta, role, etc.

| aditimus a răspuns:

Pentru picioare, alearga mult, genoflexiuni si pentru burta abdomene.
Alimentatie nu manca gras, dulce si mai ales nu manca seara dupa ora 19!
Consuma cat mai multe legume si fructe de sezon!