| Makem a întrebat:

Cum sa slamesc 10kg fara sa merg la sala
fau fundita

Răspuns Câştigător
| LostYou a răspuns:

Pai ti o dieta(regim) si daca vrei mai faci putin sport acasa, cu dieta si sportul 10 kg vei slabi in aproximativ doua luni sau o luna jumatate.

4 răspunsuri:
| Deyush08 a răspuns:

Si dupa ce tine regimu, se ingrasa de doua ori mai mult. straight face trebuie sa ai o alimentatie sanatoasa si vei slabi in timp, dar te vei si mentine.

| Butu_Sebastian_1983 a răspuns:

Prin jogging, însă trebuie făcut un program în funcție de capacitatea ta pulmonară, respectiv puterea plămânilor tăi. Ideea este că trebuie să te hrănești și de acum încolo exact la fel ca și până acum.

| maxx_3502 a răspuns:

Jogging, ciclism, fotbal, baschet, sarituri la coarda, orice ce necesita miscare. Eu alerg si ma dau cu bicicleta de 4 luni, zilnic si am slabit 6 kg fara nici un fel de dieta speciala