| Rooney7 a întrebat:

Cum pot pune in jur de 10kg intr-un timp cat mai scurt? Am 1, 80m si 64kg, vreau să mai pun vreo 10kg sa mă apuc de sala.

3 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Stai in casa si mananca pizza si fast-food!

| Petre_Razvan_1994 a răspuns:

Eu zic sa mai pui 1 kg baiat! O sa te faci ca naiba daca te ingrasi atat! Apuca-te de acum de sala dar ai grija sa ai antrenor ca sa nu patesti ceva

| Blue_Sysy_1999 a răspuns:

Mananca mult in special dulciuri in timp ce stai tolanit in pat, canapea etc iar dupa bea bauturi carbogazoase si pune-te la somn pentru cateva ore ..repeta asta zilnic si vei obtine rezultate sau mananca mult seara (pizza, shaorma etc).