| emi_8585 a întrebat:

Cum scap de burtica? sunt foarte slaba, insa in zona abdomenului am putina burtica.
va rog spuneti-mi ce sa fac in afara de abdomene deoarece nu le pot efectua (am dureri foarte mari de spate)
deci vreau sa scap doar de burtatonguenu am multa insa se vede cu o bluza mulata

Răspuns Câştigător
| pushtius1 a răspuns:

Mai scade consumul de cartofi, pentru ca ei au obiceiul sa se aseze pe acolo, si fa miscare, si totusi incearca cu abdomenele cate 1 cate 2. si o sa-ti treaca durerea de spate, si daca tot nu iese cu abdomene incearca sa stai "capra" si sa ridici un obiect greut (5-10kg) pe mai multe reprize si cand il ridici revii si tu la pozitie dreapta, si ai sa vezi ca face minuni (sper ca ai inteles ceva din explicatia mea happy )

3 răspunsuri:
| IancuSilviu a răspuns:

Alergari...orkum nu e ft buna metoda cu abdomene eu fac 100 pe zi dar nau efect mare happy...

| myha_9551 a răspuns:

Ia-ti un relax&tone e foarte bun. il folosesc si eu.

| Pr1de a răspuns:

Incearca sa devii vegetariena. daca zici ca nu poti practica sportul