| Stefanalina1995 a întrebat:

Cum se joaca aiatem la pariuri? De ex daca pun 9/16 cu miza 5 lei cam cum e castigul?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Castigul se calculeaza in functie de cote in cazul tau. 9/16 cu 5 lei nu inseamna foarte mult daca nu ai cote mari, cote intre 2 si 3. De asemenea, trebuie stiut ca vei avea doua castiguri, unul minim, pe care il vei lua daca iti va iesi minimul de meciuri (noua) si unul maxim pe care il primesti daca le bifezi pe toate 16.

1 răspuns: