| rdr20z a întrebat:

Cum se poate combina alergatul, sala si unul/mai multe sporturi de contact?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Youtube te invata, dar merge 1h alergat pe zi banda rulanta e ideala si 100 flotari zilnice

| pHantom1976 a răspuns:

Faci circuite?

| rdr20z explică (pentru pHantom1976):

Nu, strength si size intre 5-8 repetari compound lifts + cateva exercitii 12, 15-20 reps, si as vrea sa integrez alergatul ( de distanta mai mult, o data pe sapt sprints ocazional, si o perioada kickboxul iar in alta perioada judo sau bjj.