| Zuse a întrebat:

Se poate organiza o lupta parte in parte in conditii legale supravegheati de profesionisti?

Acum mai multi ani am auzit la TV ca a deschis Doroftei o sala unde erai incurajat sa te duci, decat sa iti versi nervii pe strada, acum eu ma intreb daca nu cumva asta se poate organiza legal la orice sala de sporturi de contact?

Pe net nu am gasit nimic, intrebarea se adreseaza doar celor care practica sau au practicat lupte de contact, de asemenea si pentru cunoscatori.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Drăguță poveste, să te bați cu altul, fiecare din cei doi bătându-se să își verse nervii. M-ar interesa și pe mine. Dar duelul este interzis de lege, indiferent de motiv.

| Claudiu_Clau_1984_gIBZ a răspuns:

Eu o sa practic de maine