| tamvls a întrebat:

Cum se poate da jos burtica si de pe spate, usor repede si eficient si pe lunga durata?

Răspuns Câştigător
| Jacquelinor a răspuns:

Clasicele abdomene sunt de folos. 100 inainte de culcare. stiu ca suna mult, dar nu trebuie facute repede. Cu pauze, incet, dar sa fie 100.
Si saritul coardei. Da, saritul coardei ajuta happy Incearca in fiecare zi cam 100-150 de sarituri, sau mai mult, daca vrei, si intr-o luna ar trebui sa se vada diferenta. Eu asa am facutwinking

4 răspunsuri:
| valThina a răspuns:

Pe lunga durata nu poti decat daca faci sport si mananci mai sanatos.nu fast-foodhappy
cu sport si cu o dieta mai echilibrata cu 3 mese pe zi si 2 gustari poti sa dai burtica jos.in primul rand iti trebuie vointa.happy

| valThina a răspuns:

Cand zic ca nu poti pentru o perioada mai lunga ma refer ca doar daca o sa faci toata viata sau p o perioada anume.cu sport in fiecare zi si cu mancare fara multe grasimi si asa da vei puteain rest nu cred ca ar fi sanse sa dai acum burtica jos si sa fie asa cum iti doresti si peste jum de an daca nu depui efort

| Soc a răspuns:

Usor usor ai putea sa cresti numarul de abdomene de la 100 la 200 si dupa la 300 eu asa am facut.o sa te obisnuiesti si os a icnepi sa le faci foarte usor.

| tamvls explică:

Va multumesc! de mancat mananc numai legume ca nu imi place carnea.cred ca e o chestie pe baza de stres.nu sunt foarte grasa.dar cu un pic de efort as putea ajunge la masurile ideale, sa spunem asa.Adica am 1, 70 inaltima si 60 de kg,nu e ca vreau sa am putine kg, asta depinde si de masa musculara, dar vreau sa nu am grasime.atata tot