| GeorgicaGg a întrebat:

Cum sunt bazinele de inot de la Dante? Ma intereseaza cat de aglomerate sunt, cat de curate sunt si cum sunt vestiarele si dusurile.

2 răspunsuri:
| sorinqk a răspuns:

De pe alt site stiu ca sunt curate dar aglomerate si mici, despre dusuri nu stiu. Eu rar am vazut vestiare separate. individuale in Bucuresti. Majoritatea sunt comune sau iti ofera o cabina unde sa te schimbi dar trebuie sa astepti dupa alti rusinosi tongue Daca iti este rusine poti merge cu chilotii dupa tine in dus si ii pui acolo pe tine, daca ai o problema sa vezi alte persoane dezbracate.........ghinion tongue

| GeorgicaGg explică:

Cand intreb ''cum sunt vestiarele'' vreau sa stiu daca sunt individuale sau daca stam toti barbatii intr-o incapere in curu' gol