| alexx102428 a întrebat:

Franta- Croația.Eu zic Franța. Voi? Va fi o finală a Campionatului Mondial de fotbal din Rusia din anul 2018 decisă la penalty? Ce credeți?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Živjeti u Hrvatskoj!

| Sn4k3 a răspuns:

Franta. Ar fi frumos sa castige Croatia, dat fiind ca au iesit in '98 pe 3 si in rest n-au facut mai nimic + ca au jucat bine, dar Franta e echipa mai valoroasa, se mentine bine, are echilibru intre atac si aparare, e mai solida. Acum vedem ce pot croatii cu adevarat, au fost motivati in fiecare meci si acum cred ca motivatia o sa fie maxima si o sa dea tot ce pot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi trebuit sa spui Africa-Croatia.
Croatia.

| Sn4k3 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce comentariu plin de nestiinta 'Africa', ce vina au francezii ca i-au dus capul sa naturalizeze jucatorii talentati de prin fostele colonii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Franța n-a avut meciuri spectaculoase până acum. Ba chiar a primit 3 goluri de la Agentina, a marcat doar 2 goluri impotriva Uruguayului și a învins-o cu 1-0 pe Belgia. Amintește-ți de meciul Franța-Danemarca, cât de slab au jucat.
Clar câștigă Croația, fără să se ajungă la loviturile de departajare.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Bwhahahaha, voi chiar nu le ganditi cum trebuie, asa-i?
Croatia s-a chinuit cu Danemarca si Rusia, eliminandu-le la penalty-uri cu multa sansa, iar cu Anglia s-au impus dupa 120 de minute, e echipa cea mai obosita, nu o sa faca fata 90 de minute in fata vitezomanilor din atacul si mijlocul Frantei,, 2-0 scurt pentru francezi si dupa 20 de ani vor redeveni campioni mondiali.

| Balan_Marian_1997_D8Mk a răspuns:

Croatia, deoarece au spiritul acela de lupa si nu renunta niciodata.