| anonim_4396 a întrebat:

Cumpar gantere sau set de gantere cu haltera sa fie de incepatori si la un pret bun sunt din Focsani si am 16 ani( liceul nu imi permite sa frecventez sala) pot sa merg si la Bucuresti(Gara de Nord) si oriunde in Focsani pentru a face tranzactia

Răspuns Câştigător
| matias23 a răspuns:

Salut. Daca poti sa vii in Bucuresti iti pot da eu gantere la preturi rezonabile: 2x10 kg 180 lei, 2x15 kg 240 de lei sau mai am un set de gantere si bara cu discuri in total 50 kg si troller pentru transportul lor la 450 de lei

| Mihay95 a răspuns (pentru matias23):

Da-mi id tau sa vb mai pe larg sau ia-l pe al meu(dj_mihay95) chiar sunt interesat

2 răspunsuri:
| accesoriisport a răspuns:

Pe www.accesorii-sport.ro gasesti gantere pana la 40 kg la preturi bune