| Jokerul12 a întrebat:

Daca am 111 kg si 17 ani si ma apuc de sala, mi-a zis un coleg sa-mi iau manusi de box ca ma invata el la sac, o sa slabesc daca fac si cardio si box?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu stiu ce cardio faci la greutatea aia, ce inaltime ai?

| Jokerul12 explică (pentru RAY):

1 88

| RAY a răspuns (pentru Jokerul12):

Eu as spune sa incepi cu o dieta mai stricta 1000 de calorii plus mers pe jos 3 ore pe zi in prima etapa

| peperonies a răspuns:

O sa slabesti daca nu mai mananci zahar, faina, orez, cartofi, cereale si nu mai bei nimic in afara de apa.

| Andreea11989 a răspuns:

Buna, daca doresti sa slabesti si esti din Bucuresti pot sa iti recomand sala de xbody Tome, o poti gasi aici: http://www.tome.ro/

| ioana3432B a răspuns:

Eu zic să o iei ușor. E destul de periculos pentru tine să te apuci dintr-o dată să faci sport. Consultă mai bine un cunoscător în domeniu. Probabil și cel mai sigur te va pune să slăbești prin dietă apoi sport. Ascultă! Nu te forța. Ești destul de "dolofan" pentru vârsta ta iar făcutul de sport dintr-o dată ar putea să fie periculos. Vorbește cu un expert întâi, îți va spune la fel. Succes!

| Jokerul12 explică (pentru ioana3432B):

Dolofan, nu sunt dar ma enerveaza ca am tate.

| ioana3432B a răspuns (pentru Jokerul12):

Vei scăpa și de ele, dacă o să faci corect. happy