| Bogdanmanolachi a întrebat:

Daca am bagat de 2 pariuri sportive la fotbal si sunt pe minus cu 9 lei se mai merita sa mai bag?

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Daca joci ca sa te imbogatesti, atunci fii sigur ca nu o sa se intample asta, deci mai bine te lasi. Daca joci de placere ca mine si ca multi altii care, in ciuda faptului ca suntem pe minus, continuam pentru ca vedem in pariuri doar o distractie, atunci poti continua. Totusi, la cum te vad, cred ca esti unul dintre acei copii care viseaza sa castige cu 2 lei sute de milioane si care nici macar nu are varsta legala pentru a paria.

| Bogdanmanolachi explică (pentru AFR81):

Nu e deloc corect ceea ce zici tu acolo. Pun la pariuri doar ca sa zica lumea ca nu fac si eu ceva, stii? Logic ca nu ma gandesc sa ma îmbogățesc, nu am ajuns sa traiesc din asta, doar de plictiseala. Ti.am mai raspuns la un msj o data si ti.am zis ca nu sunt eu ala din imagine, daca nu ma crezi, putem intra pe un skype cv, bafta

| mentholinks a răspuns:

Pariurile nu sunt o investitie. Trebuie sa fii pregatit sa pierzi mult mai multi bani daca vrei sa mai castigi din cand in cand. Pe termen lung nu cred ca iese nimeni in profit in afara de casele de pariuri.

| gardianuf a răspuns:

Asta mereu va depinde de tine, faci ce vrei este viata ta dar daca vei pierde mai multi bani spun sa te oprestiwinking, vad ca esti si minor cum te lasa laughing?
!

| BlyeeetAK47 a răspuns (pentru gardianuf):

Datele personale ale lui Daddy, si poti juca pe pana te cauta Executorii.

| Maree1 a răspuns:

Ai pierdut mult tarelaughing) e alegerea ta dacă vrei sa joci sau nu. Eu personal sunt pe + cu 1 sau 2 milioane laughing oricum când scoți nu faci altceva decât sa scoți banii băgați.