| Tecktonik2011 a întrebat:

Daca CM Punk il bate pe John Cena la Money in the Bank si castiga centura WWE ce se intampla cu centura?(dupa meciul ala CM Punk se retrage)

5 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Pai cm punk castiga
laughing
pai poate pleca cu tot cu centura
si wwe-ul nu va mai avea centura
si punk se va duce in alt show siva arunca centura la gunoi
si ar face tot wwe-ul de ras

| Zome a răspuns:

Baieti fara suparare john cena pierde la monkey in the bank 2011... dar vinerea asta va fi o noua centura prima data o castiga rey rey si pe urma eu ia john cena eu ma uit la wwe odata cu americani si stiu mult mai binehappy

| diannna38 a răspuns:

Da a pierdut centura dar o va lua la hell in a cell 2012

| Madi_8495 a răspuns:

Eu am vazut pe net:CM Punk castiga, dar Alberto Del Rio(care castiga valiza)vine si se lupta cu Punk(nu stiu daca e adevarat ceea ce spun dar asa am vazut si eu pe net:D; uite de unde am vazut eu http://www.youtube.com/watch?v=kedgoi-qTOk :D).

| Emanuellaa a răspuns:

Pai CM Punk va pastra centura pana cand i se va solicita sa i-o dea urmatorului campion.