| Rambokay a întrebat:

Va intreb ceva din Wrestling. Mai are John Cena vreo sansa la titlul WWE dupa meciul de la ep 1000 cu Cm Punk cand a folosit John Cena servieta Money in the Bank? E adevarat ca va avea loc iar un meci intre ei 2 la SummerSlam?

Răspuns Câştigător
| Th3Unknown a răspuns:

Da cu siguranta este posibil, si un triple threat este posibil.Sa nu uitam ca Punk l-a lovit si pe The Rock deci, sunt 3 pretendenti la titlu.Eu cred ca va fi un meci Punk vs Cena din nou.Cu toate ca favoritul meu e Punk astept sa se mai schimbe detinatorul centurii din cand in cand. Funda?

3 răspunsuri:
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

La Wrestling e posibil orice deoarece intregul "Wrestling" e doar o telenovela penibila, regizata plina cu papagali umpluti de steroizi.

| theStraightEdgeSavior a răspuns:

La summerslam exista sanse mari sa vedem big show vs cm punk vs cena pentru centura wwe sau doar cm punk vs big show sau cm punk vs cena, normal cena nu ar trebui sa primeasca alta sansa insa tinand cont ca a fost atacat cred ca o va primi, oricum la cena se rezolva repede mai pupa putin in c.r si gata vine sansa

| Theaxniz a răspuns:

John Cena vs CM Punk vs Big Show la summerslam 2012 te-ai grabit sa dai funda