| AlexAleex a întrebat:

ce credeti despre meciul dintre John Cena si Mark Henry de la Money In The Bank? ..Nu este ciudat ca in 2012. aproape 2013 Cena l-a ridicat pe Big Show care are 200Kg, si acum Cena abia l-a ridicat pe Hnery care are doar 187 Kg?

Răspuns Câştigător
| ItachiUchiha a răspuns:

Era accidentat la coloana si de asta i-a fost greu sa-l ridice, el a fost accidentat la scari.

2 răspunsuri:
| ErrorFound a răspuns:

Abia l-a ridicat ca s-a accidentat cand l-a lovit de scari Mark.

| menax88 a răspuns:

Pai Henry stia cum sa se lase cu greutatea pe cena dar pana la urma ia iesit AAlui cena dar ma mir cum la prins in STF