| anonim_4396 a întrebat:

Daca cumpar bilete la dinamo fc barcelona si se amana meciu voi primi bani inapoi?

7 răspunsuri:
| kErTiLLo a răspuns:

De ce sa te duci la dinamo - barcelona?
Sa vezi 12 goluri messi, 7 xavi, 5 iniesta si vreo 4 pedro... adica 28-0 pentru barcelona.
Nu te duce. Cred ca Barcelona joaca si cu echipa de portari happy si cu cea de sub 12 ani si tot ii bate cu peste 10 la 0

| anonim_4396 explică (pentru kErTiLLo):

Taci mah. eu ma duc ca sa imi vad echipa favorita adica barca si dinamo echipa mea favorita dinamo. si tot nu mi-ai raspuns la intrebare.pentru asta primesti nefolositor si eronat

| OmuFoarfeca a răspuns:

Sigur,sa fi sigur de asta...straight face

| TheTigerX a răspuns:

Hai Dinamo!
Mda, e normal ca sa iti primesti banii inapoi, dar meciul se va jucahappy

| Grefă a răspuns:

Da, vei primi banii inapoi, este o lege.

| mihailescu1 a răspuns:

Am eu de vanzare 1, 2 sau 3 bilete,
pret 60 Euro bucata 0731111447

| dragos11 a răspuns:

Doar daca nu mai vrei la meci, se amana adica tot v-a avea loc dar mai tarziu deci biletele vor ramane tot valide, dar in cazul in care meciul nu v-a avea loc CRED ca banii vor fii returnati