| VrRos55 a întrebat:

Dacă cumva mă bag la echipa de fotbal a comunei (adică liga 4) am șanse sa ajung în liga 2 sau 1 dacă joc excelent?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca ai sanse daca ai talent si faci o pregatire buna.

| cristi202 a răspuns:

Ai sanse doar daca esti observat de cineva in masura sa observe. Dar asta mai greu de crezut la nivel comunal la noi la romani. Pe la americani mai merg cautatorii de talente pe la sate, dar nu la noi, noi nici nu avem cautatori.
Sau, ai sanse daca trage echipa toata, si ajungeti in primele ligi, unde sa poti fi observat. Dar acolo nu mai depinde de tine, ci de toti ceilalti.

| darrio2007 a răspuns:

Daca echipa nu joaca excelent ca sa ajunga in liga 2 sau 1, degeaba te lupti doar tu.

| sierra1 a răspuns:

" VrRos55: am șanse sa ajung... dacă joc excelent?"

oho, și incă cum!
Real Madrid e in căutare de talente deci atenție!