| rap4us a întrebat:

Daca esti bun la baschet (dribling, blocare, alergat repede) si daca esti inalt dar nu prea te descurci la aruncat la cos, e o problema mare?

Răspuns Câştigător
| SamSon a răspuns:

Tot eu iti dau un raspuns, din nou. din moment ce esti mai inalt, e normal sa te misti si mai greu, deoarece ai un corp mai dezvoltat, dar, daca te tii de antrenamente, poti transforma inaltimea intr-un mare avantaj pentru tine.

6 răspunsuri:
| TheStory a răspuns:

Nu e o problema asa mare, o sa inveti pana la urma.

| Satango a răspuns:

Nu e o problema mare. O sa te descurci si la aruncat la cos, iti trebuie ceva timp si o sa fi bun si la asta.
Bafta! Si nu iti fa griji! :X

| tigrutacrinuta a răspuns:

Ar cam fi deoarece echipa nu mai ia puncte

| ՃԾՃԾ a răspuns:

Nu e nici o problema. exerseaza si o sa te descurci. baftawinking

| o3oDYAo3o a răspuns:

Nu,nu e problema mare si mie mi se intampla de multe ori si am 1.74 laughing.Ori dai prea cu forta ori mai trebuie sa exersezi cu tinta...

| AlexTitan a răspuns:

Daca ai toate calitatile astea si nu stii sa arunci la cos nu e o problema mare o sa inveti pe parcurs ce o sa joci baschet